© 2013 | PRIVACY POLICY

                    Ebys s.r.o. , Bajkalská 22, 821 09 Bratislava                                    + 421 905 441090                                                       info@ebys.sk    

nástup internetu priniesol rozšírenie nami ponúkaných reklamných služieb aj  o túto oblasť - už viac ako 8 rokov ponúkame aj komplexné online riešenia. Dlhoročné  skúsenosti z offline reklamy v kombinácii so skúsenosťami s online reklamou nám umožňujú prepojiť tieto dve oblasti moderným a dynamickým spôsobom cez tzv. Crossline prístup.  Spoločná komunikačná stratégia aplikovaná cez rôzne   komunikačné nástroje a kanály  tak umocňuje a  zvyšuje efektívnosť a účinnosť reklamy.

Našim klientom ponúkame originálne a komplexné riešenia: tvorbu a realizáciu kreatívnych návrhov a koncepcií, grafické práce, layouting a prípravu reklamných textov. Poskytujeme výber, plánovanie a nákup mediálneho priestoru.  

Sme moderná a dynamicky sa vyvíjajúca spoločnosť s bohatými dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reklamy. Vieme byť skúseným partnerom, ktorý pozorne načúva Vašim predstavám a ponúkne vysoko efektívne a profesionálne riešenia.  

Ponúkame analýzu a vyhodnocovanie reklamných kampaní a monitoring konkurencie. V oblasti produkčných služieb pokrývame produkciu videí a TV spotov, foto/audio produkciu. Poskytujeme aj plánovanie a realizáciu podlinkových aktivít - PR aktivity, promotion, direct marketing, event management, POS aktivity. V oblasti internetu  ponúkame: PPC a SEO,  design a programing webstránok, plánovanie a nákup médií na internete. Zabezpečujeme aj vývoj a programovanie mobilných aplikácii a hier.

Spoločnosť Ebys s.r.o. ako  fullservisová  reklamná  agentúra  pôsobí na reklamnom  trhu už  viac ako  15  rokov.  Rýchly