© 2013 | PRIVACY POLICY

                    Ebys s.r.o. , Bajkalská 22, 821 09 Bratislava                                    + 421 905 441090                                                       info@ebys.sk    

Spoločnosť Ebys s.r.o. od roku 2009 prevádzkuje náučný videoportál  www.akosatorobi.sk. Portál ponúka užívateľom rôzne návody, postupy a riešenia vo forme videí. Okrem videí umožňuje užívateľom pridávať rôzne rady a tipy formou obrázkov a textov. Obsah je triedený do 12-tich hlavných kategórií, ktoré sa ďalej členia na ďalšie subkategórie: Deti a rodina, Dom a záhrada, Doprava a cestovanie, Jedlá a nápoje, Móda krása, Obchod a reklama, Software a počítače, Šport, Sviatky a oslavy, Technológie a elektronika, Umenie a zábava, Zdravie. Užívatelia majú možnosť si prezerať, pridávať a komentovať videá a textovo-obrázkové rady a tipy. Videá a rady môžu označiť a vytvoriť si vlastnú skupinu obľubených rád a videí. Užívatelia ďalej môžu vytvárať privátne skupiny videí a zdielať ich s priateľmi, prihlásiť sa na odber newslettera a dostávať tak najnovšie rady a tipy, atď.

Spoločnosť Ebys s.r.o. ponúka svojím klientom monitoring aktivít konkurencie. Vďaka monitoringu budete vždy o krok vpred pred vašou konkurenciou.

 

Monitoring umožňuje:

 

- monitoring PR článkov a textových správ

- monitoring sociálnych médií

- monitoring bannerových kampaní

- monitoring konkurenčných web stránok

- monitoring PPC reklamy v systéme Google Adwords